telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłym

Sprzątanie po zgonach to usługa, która musi by wykonywana przez profesjonalny i wyszkolony personel. Wszystko po to, aby umożliwić bezpieczne korzystanie z lokalu i przywrócić go do stanu sprzed zdarzenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, tak abyś uzyskał pomoc natychmiast kiedy tego potrzebujesz.

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście
Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Telefon 24/7

Tego typu zdarzenia są naprawdę obciążające. Aby powrót do życia codziennego stał się łatwiejszy, oferujemy nasze usługi czyszcenia. Usuniemy wszelkie ślady tkanek miękkich, krwi bądź innych płynów ustrojowych, które mogą być źródłem wielu niebezpiecznych chorób.

Zajmujemy się sprzątaniem po zabójstwach oraz samobójstwach, ale także przypadkami zgonów na skutek wypadów w pracy oraz komunikacyjnych. Realizujemy zlecenia również dla komend Policji, Straży Miejskiej, Prokuratury czy firmy produkcyjnych i przedsiębiorstw. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i posiadamy nasze oddziały w 12 miastach.

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm
Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.
Kompleksowa usługa
Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

zadzwoń i dowiedz się więcej