telefon alarmowy 24h/dobę

O Firmie

Zakres usług

Sprzątanie po zmarłym

Sprzątanie po samobójstwie i zabójstwie

Sprzątanie po wypadkach

Sprzątanie po pożarze

Sprzątanie po zalaniu

Sprzątanie specjalistyczne

telefon alarmowy 24h/dobę

Wiedza i doświadczenie

Działamy na rynku od 2010r W tym okresie stworzyliśmy profesjonalny zespól oraz nabyliśmy niezbędnego doświadczenia do realizacji najbardziej wymagających zleceń .

Bezpieczeństwo i ekologia

Bezpieczeństwo to dla nas podstawa funkcjonowania. W naszej pracy działamy na podstawie procedur, które są w pełni bezpieczne dla środowiska oraz otoczenia zewnętrznego.

Indywidualne podejście

Świetnie rozumiemy charakter naszych usług dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Szanujemy prywatność i jesteśmy dyskretni.

Pełna skuteczność

Nasza misja to zapewnienie bezpieczeństwa, poszanowania prywatności i komfortu naszych klientów. Realizujemy zlecenia zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy

telefon alarmowy 24h/dobę

Gwarancja najwyższej jakości

Dostarczane przez nas usług wykonujemy zgodnie z Normą Europejską EN 16636. Potwierdza to nasz profesjonalizm i ekspercki poziom działań w obszarze Pest Control, spełniający standardy i wytyczne opracowane przez Federację Europejskich Stowarzyszeń Pracowników Branży DDD (CEPA).

Jesteśmy firmą zorientowaną na potrzeby i problemy naszych klientów. Właśnie dlatego nieustannie dbamy o rozwój i doskonalenie dostarczanych usług. W 2018 roku pozytywnie ukończyliśmy audyt systemu zarządzania jakością w zgodności z najnowszą normą ISO 9001:2015.

Nasze działania i opracowywaną dokumentację wykonujemy zgodnie z przepisami krajowymi, które obejmują wymagania Inspekcji Sanitarnych i Weterynaryjnych. Równocześnie dbamy o środowisko a proces postępowania z odpadami biologicznymi prowadzimy zgodnie z uzyskaną decyzją Powiatowego Inspektora Weterynarii.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control.