telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Rzeszów

Sprzątanie po zmarłych – Rzeszów

Firma Sprzątanie po zgonie działa na terenie całego Rzeszowa oraz okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby w razie nagłej sytuacji można było uzyskać pomoc jak najszybciej. Zanim przystąpimy do wykonania usługi, dokonujemy wyceny, uwzględniając Państwa oczekiwania. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. Nasze usługi są profesjonale i kompleksowe, a za naszą skutecznością przemawiają doświadczenie i grono polecających nas klientów.

Na terenie Rzeszowa i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

 Sprzątanie po zmarłych Rzeszów – Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma specjalizuję się w sprzątaniu po nieoczekiwanych zdarzeniach losowych. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski w tym Rzeszowa. Nasz personel składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy, aby zapewnić odpowiednie standardy bezpieczeństwa, nieustannie się szkolą, zdobywają niezbędne uprawnienia i zawsze działają zgodnie z zasadami BHP, by realizować usługi na najwyższym poziomie.

Po wykonaniu zlecenia otrzymają Państwo odpowiedni certyfikat, który potwierdza, iż mieszkanie nie stanowi zgorzenia pod względem mikrobiologicznym i może być ponownie oddane do użytku.

Korzystamy z nowoczesny rozwiązań i staramy się, by nasze działania były nie tylko skuteczne, ale również zgodne z zasadami badania o ekologię. Dlatego korzystamy ze środków, metod i urządzeń, które nie stwarzają zagrożenia dla organizmów żywych i środowiska naturalnego.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Jak wygląda sprzątanie po zmarłych w Rzeszowie?

Sprzątanie mieszkań po zmarłym w Rzeszowie mogą podejmować się tylko przeszkolone osoby, wyposażone w odpowiedni sprzęt oraz specjalistyczną odzież ochronną. Ciało ludzkie po śmierci wydziela ponad 30 toksycznych substancji, przez co nawet przebywanie w pomieszczeniu, w którym doszło do rozkładu, może wiązać się z konsekwencjami zdrowotnymi, hospitalizacją, a w skrajnych przypadkach śmiercią. Dlatego pomoc profesjonalnej ekipy jest tutaj niezbędna.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym to wieloetapowy proces, który różni się w zależności od stanu, w jakim znajduję się lokal, przyczyny zgonu, a także czasu przebywania ciała w pomieszczeniu. Kiedy już przyjmiemy od Państwa zgłoszenie, udajemy się na miejsce w celu ustalenia planu działania, a także kosztów wykonania usługi. Po akceptacji klienta możemy przystąpić do działania.

Jeśli ciało znajdowało się w stanie rozkładu, najpierw konieczne jest rozpoczęcie całego procesu od dezynfekcji, z wykorzystaniem specjalistycznych środków. Kolejnym krokiem jest usunięcie odpadów, sprzętów mebli oraz rzeczy osobistych zmarłego. Mogą one stanowić źródło patogenów oraz toksyn, dlatego konieczna jest ich utylizacja, którą również zajmuję się nasze firma. Pamiątki rodzinne i cenne przedmioty zostają zabezpieczone przez nasz personel i w późniejszym czasie przekazane zleceniodawcy. Kiedy mieszkanie jest już opróżnione, można przejść do wyczyszczenia wszystkich powierzchni. Konieczne może być także przeprowadzenie dezynsekcji. Często w zaniedbanych mieszkaniach lub tam, gdzie zwłoki przebywały dłuższy czas, mogły zalęgnąć się muchy i karczany. Konieczne jest ich usunięcie, które również pozostaje w naszej gestii. Na koniec pozostaje jeszcze ozonowanie.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Ozonowanie mieszkania po śmierci – Rzeszów

Proces ozonowania pozwala nie tylko na zdezynfekowanie pomieszczeń i przywrócenie im higienicznych warunków bytowych, ale także usuwa nieprzyjemny zapach, powstały na skutek procesów gnilnych. Przed ozonowaniem mieszkanie musi być odpowiednio uszczelnione, aby uniknąć przenikania gazu do innych miejsc, jak np. klatka schodowa. Teraz można już włączyć urządzenie do ozonowania. W przeciągu kilku najbliższych godzin w ozonowanych pomieszczeniach można przebywać tylko w specjalistycznej odzieży ochronnej. W niektórych przypadkach zdarza się, że zabieg trzeba będzie powtórzyć.

Firma Sprzątanie po  zgodnie świadczy usługi z zakresu sprzątaniu po śmierci z przyczyn naturalnych, spowodowanych wypadkiem, samobójstwem oraz zabójstwem. Jeśli poszukujesz zaufanej firmy działającej na terenie Rzeszowa, skontaktuj się z nami.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę