SPRZĄTANIE po zgonach

Telefon alarmowy
24h/dobę

605 22 99 88
Zadzwoń – 24h/dobę

SPRZĄTANIE PO ZMARŁYCH – WARSZAWA

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, w tak odpowiedzialnej pracy, jaką jest sprzątanie po zmarłych. Warszawa jest najbardziej zaludnionym miastem w Polsce, w związku z czym często świadczymy tam nasze usługi. Zatrudniamy wyszkolonych specjalistów, korzystamy ze sprawdzonego sprzętu i skutecznych środków z atestami, by po naszej interwencji lokal był w pełni bezpieczny i gotowy do zamieszkania lub remontu.

Na terenie Warszawy i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Sprzątanie po zgonach Warszawa – etapy usługi

Sprzątanie miejsc zgonów to wieloetapowy proces, którego przeprowadzenie jest niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo przyszłym lokatorom mieszkania, ale również sąsiadom. Często działamy także w miejscach pracy, gdzie dochodzi do wypadków, w biurach czy w hotelach. Rozumiemy, że mimo bardzo trudnej sytuacji, jaką jest śmierć, konieczny jest powrót do normalnego życia.

Dlatego nasz telefon alarmowy obsługujący sprzątanie po zgonach w Warszawie jest czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom, jak najszybszą pomoc w nagłych wypadkach.

Zawsze udajemy się na miejsce zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt oraz silne środki dezynfekujące. Stawiamy jednak nie tylko na skuteczność, ale także bezpieczeństwo. Preparaty, jakie stosujemy, nie stwarzają zagrożenia dla ludzi, zwierząt czy środowiska naturalnego. Zawsze jesteśmy wyposażeni także w szczelne ubrania ochronne, maski, rękawice, które są niezbędne w pracy z materiałem zakaźnym. Dopiero w tak skompletowanym rynsztunku przystępujemy do pracy. To jak wygląda sprzątanie po zgonie, zależy od przyczyny zgonu, stopnia rozkładu ciała, ale także stanu mieszkania zmarłego.

Zadzwoń: (+48) 605 229 988

Dezynfekcja po zwłokach w Warszawie

Jeżeli zgon był odkryty po długim czasie, konieczna może być nie tylko dezynfekcja całego mieszkania, ale również wyniesienie i utylizacja mebli i przedmiotów osobistych. Po całkowitym opróżnieniu lokalu następuje dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni. Na koniec przeprowadzamy ozonowanie, które nie tylko działa dezynfekująco, ale także usuwa przykre zapachy z pomieszczeń. W niektórych przypadkach konieczna będzie również dezynsekcja, czyli neutralizacja owadów, takich jak muchy czy karaczany.

Po wykonaniu usługi sprzątania po zmarłych w Warszawie nasi klienci otrzymują certyfikat oraz protokół dla Sanepidu czy Spółdzielni lub Wspólnoty Mieszkaniowej. Certyfikat świadczy o tym, że lokal jest wolny od zagrożeń mikrobiologicznych, w pełni bezpieczny i gotowy do ponownego użytkowania. Trzeba mieć jednak na względzie, że w niektórych, skrajnych przypadkach konieczne będzie przeprowadzenie remontu.

Jesteśmy pewni, że usługi, które świadczymy, są utrzymane na najwyższym poziomie, dlatego te dokumenty mają bezterminową gwarancję.

Sprzątanie po zwłokach Warszawa – kto może wykonywać takie usługi?

Wiele osób zastanawia się, czy firma prowadząca bardziej codzienne usługi, związane z utrzymaniem czystości, nie mogłaby świadczyć także usług, takich jak sprzątanie po zmarłych. Warszawa to miejsce, w którym działa wiele firm sprzątających, jednak ze względów bezpieczeństwa tylko przeszkoleni technicy mogą podejmować się tego zadania.

Ciało ludzkie po śmierci staje się źródłem wielu groźnych dla człowieka mikroorganizmów. Szczególnie niebezpieczne są zwłoki w stanie rozkładu. Nawet wdychanie wydzielanych przez nie substancji może doprowadzić do silnego zatrucia. Dlatego szczelny kombinezon ochronny oraz maska zabezpieczająca drogi oddechowe są niezbędne podczas przeprowadzania dezynfekcji po śmierci w Warszawie.

Telefon 24h/7

(+48) 605 22 99 88

Trzeba także zdawać sobie sprawę, że samo sprzątanie oraz dezynfekcja nie wystarczą, aby lokal można było ponownie użytkować. Chorobotwórcze mikroorganizmy unoszą się w powietrzu nawet po usunięciu zwłok, dlatego konieczne jest przeprowadzenie ozonowania. Często wszystkie sprzęty, które znajdowały się w domu zmarłego, muszą także zostać wyniesione z lokalu. Nie można ich jednak po prostu wyrzucić, gdyż stanowiłyby one zagrożenie mikrobiologiczne. W tym przypadku konieczne jest skorzystanie z usług specjalistycznej firmy zajmującej się utylizacją tego typu przedmiotów i wyposażenia.

Dlatego mając na uwadze bezpieczeństwo swoje, sąsiadów oraz przyszłych lokatorów, wybierz profesjonalistów w swoim fachu. Świadczymy usługi sprzątania po zmarłych w Warszawie już od 2010 roku, posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i wciąż się szkolimy.

KONTAKT

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Telefon alarmowy czynny

24h/7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

e-mail: biuro@sprzataniepozgonie.pl

www.sprzataniepozgonie.pl