telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Warszawa

Sprzątanie po zmarłych – Warszawa

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, w tak odpowiedzialnej pracy, jaką jest sprzątanie po zmarłych. Warszawa jest najbardziej zaludnionym miastem w Polsce, w związku z czym często świadczymy tam nasze usługi. Zatrudniamy wyszkolonych specjalistów, korzystamy ze sprawdzonego sprzętu i skutecznych środków z atestami, by po naszej interwencji lokal był w pełni bezpieczny i gotowy do zamieszkania lub remontu.

Na terenie Warszawy i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Sprzątanie po zgonach Warszawa – etapy usługi

Sprzątanie miejsc zgonów to wieloetapowy proces, którego przeprowadzenie jest niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo przyszłym lokatorom mieszkania, ale również sąsiadom. Często działamy także w miejscach pracy, gdzie dochodzi do wypadków, w biurach czy w hotelach. Rozumiemy, że mimo bardzo trudnej sytuacji, jaką jest śmierć, konieczny jest powrót do normalnego życia. Dlatego nasz telefon alarmowy obsługujący sprzątanie po zgonach w Warszawie jest czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom, jak najszybszą pomoc w nagłych wypadkach. Zawsze udajemy się na miejsce zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt oraz silne środki dezynfekujące. Stawiamy jednak nie tylko na skuteczność, ale także bezpieczeństwo. Preparaty, jakie stosujemy, nie stwarzają zagrożenia dla ludzi, zwierząt czy środowiska naturalnego. Zawsze jesteśmy wyposażeni także w szczelne ubrania ochronne, maski, rękawice, które są niezbędne w pracy z materiałem zakaźnym. Dopiero w tak skompletowanym rynsztunku przystępujemy do pracy. To jak wygląda sprzątanie po zgonie, zależy od przyczyny zgonu, stopnia rozkładu ciała, ale także stanu mieszkania zmarłego.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Dezynfekcja po zwłokach w Warszawie

Jeżeli zgon był odkryty po długim czasie, konieczna może być nie tylko dezynfekcja całego mieszkania, ale również wyniesienie i utylizacja mebli i przedmiotów osobistych. Po całkowitym opróżnieniu lokalu następuje dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni. Na koniec przeprowadzamy ozonowanie, które nie tylko działa dezynfekująco, ale także usuwa przykre zapachy z pomieszczeń. W niektórych przypadkach konieczna będzie również dezynsekcja, czyli neutralizacja owadów, takich jak muchy czy karaczany. Po wykonaniu usługi sprzątania po zmarłych w Warszawie nasi klienci otrzymują certyfikat oraz protokół dla Sanepidu czy Spółdzielni lub Wspólnoty Mieszkaniowej. Certyfikat świadczy o tym, że lokal jest wolny od zagrożeń mikrobiologicznych, w pełni bezpieczny i gotowy do ponownego użytkowania. Trzeba mieć jednak na względzie, że w niektórych, skrajnych przypadkach konieczne będzie przeprowadzenie remontu. Jesteśmy pewni, że usługi, które świadczymy, są utrzymane na najwyższym poziomie, dlatego te dokumenty mają bezterminową gwarancję.

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Sprzątanie po zwłokach Warszawa – kto może wykonywać takie usługi?

Wiele osób zastanawia się, czy firma prowadząca bardziej codzienne usługi, związane z utrzymaniem czystości, nie mogłaby świadczyć także usług, takich jak sprzątanie po zmarłych. Warszawa to miejsce, w którym działa wiele firm sprzątających, jednak ze względów bezpieczeństwa tylko przeszkoleni technicy mogą podejmować się tego zadania. Ciało ludzkie po śmierci staje się źródłem wielu groźnych dla człowieka mikroorganizmów. Szczególnie niebezpieczne są zwłoki w stanie rozkładu. Nawet wdychanie wydzielanych przez nie substancji może doprowadzić do silnego zatrucia. Dlatego szczelny kombinezon ochronny oraz maska zabezpieczająca drogi oddechowe są niezbędne podczas przeprowadzania dezynfekcji po śmierci w Warszawie. Trzeba także zdawać sobie sprawę, że samo sprzątanie oraz dezynfekcja nie wystarczą, aby lokal można było ponownie użytkować. Chorobotwórcze mikroorganizmy unoszą się w powietrzu nawet po usunięciu zwłok, dlatego konieczne jest przeprowadzenie ozonowania. Często wszystkie sprzęty, które znajdowały się w domu zmarłego, muszą także zostać wyniesione z lokalu. Nie można ich jednak po prostu wyrzucić, gdyż stanowiłyby one zagrożenie mikrobiologiczne. W tym przypadku konieczne jest skorzystanie z usług specjalistycznej firmy zajmującej się utylizacją tego typu przedmiotów i wyposażenia. Dlatego mając na uwadze bezpieczeństwo swoje, sąsiadów oraz przyszłych lokatorów, wybierz profesjonalistów w swoim fachu. Świadczymy usługi sprzątania po zmarłych w Warszawie już od 2010 roku, posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i wciąż się szkolimy.

zadzwoń i dowiedz się więcej