telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Gdańsk

Sprzątanie po zmarłych – Gdańsk

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania po nagłych zdarzeniach losowych. Niezależnie od tego, czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, doszło do niego w wyniku wypadku, samobójstwa czy innych powodów możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Działamy na terenie całej Polski w tym w Gdańsku oraz okolicach.

Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym przeżyciem, które wiąże się również z koniecznością dopełnienia wielu formalności. Dlatego, aby móc Was odciążyć z części obowiązków oraz zainterweniować najszybciej jak to możliwe, uruchomiliśmy nasz alarmowy telefon. Możecie kontaktować się z nami przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Przyjedziemy w wyznaczone w Gdańsku bądź okolicach miejsce, tak szybko, jak to będzie możliwe.

Na terenie Rzeszowa i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Kompleksowe sprzątanie po śmierci Gdańsk

Zajmujemy się sprzątaniem zarówno lokali mieszkalnych, jak i miejsc pracy czy miejsc po wypadkach drogowych. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Zlecenie sprzątania po zgonie rozpoczynamy od przyjazdu na miejsce, ustalenia planu działania oraz podsumowania kosztów. Dopiero po akceptacji klienta rozpoczynamy pracę. Dzięki temu możemy dopasować rozwiązania oraz koszt usługi do Waszych oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać firmę sprzątanie po zgonie Gdańsk?

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i ekspercki poziom działania. Istniejemy na rynku już od 2010 roku. Mamy nie tylko doświadczenie, ale także obszerną wiedzę, która jest nieustannie aktualizowana. Nasz personel to przeszkoleni specjaliści, którzy podchodzą do swoich obowiązków z najwyższą starannością. W swojej pracy wykorzystują efektywne oraz nowoczesne metody, które pozwalają zachować wszelkie normy bezpieczeństwa. Środki, które stosujemy podczas sprzątania i dezynfekcji po zgonie, są skuteczne, ale ekologiczne. Dlatego nie stwarzają zagrożenia dla użytkowników budynku, a także dla zwierząt oraz środowiska naturalnego.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Opróżnianie mieszkań po śmierci na terenie Gdańska i okolic

Większość naszych zleceń rozpoczynamy od opróżnienia mieszkania osoby zmarłej. Sprzęty oraz meble bardzo często nie nadają się już do użytku, oraz stanowią źródło niebezpiecznych toksyn i patogenów. Dlatego w naszej ofercie znajduje się nie tylko opróżnianie, ale także utylizacja niezdatnych do użytku przedmiotów. Pamiątki rodzinne czy cenne rzeczy, jakie pozostawił po sobie zmarły, są odpowiednio zabezpieczane przez naszych pracowników i w późniejszym czasie przekazywane zleceniodawcy.

Dezynfekcja po zmarłych Gdańsk

Aby lokal był zdatny do użytku, konieczne jest również jego dokładne zdezynfekowanie. Wykorzystujemy do tego celu specjalistyczne środki, które nanosimy na wszystkie powierzchnie oraz ewentualnie pozostawione w lokalu sprzęty. Środki czyszczące oraz dezynfekujące używane w czasie sprzątania po zmarłych, posiadają atesty, co pozwala zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkownikom lokalu, a także sąsiadom.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Ozonowanie mieszkań po osobie zmarłej Gdańsk

Jednym z etapów sprzątania po zgonie jest usługa ozonowania. Pozwala ona nie tylko oczyścić powietrze ze szkodliwych dla organizmów żywych substancji, ale także usunąć nieprzyjemny zapach rozkładu. Zabieg ten może zostać przeprowadzony jednorazowo, jednak często, gdy doszło do zaawansowanego rozkładu, powtarza się go kilkukrotnie, aby, osiągnąć zamierzony efekt.

Dezynsekcja po śmierci Gdańsk

W miejscach śmierci oraz zaniedbanych lokalach często lęgną się także owady, takie jak muchy czy karaczany. Pozbycie się ich jest koniecznością. Nie tylko roznoszą one chorobotwórcze drobnoustroje, ale mogą także przenosić się między mieszkaniami, powodując szkody również u sąsiadów. Dlatego w razie potrzeby etapem sprzątania po zwłokach może być profesjonalna dezynsekcja, która pozwala zlikwidować problem, nie stwarzając zagrożenia dla mieszkańców budynku.

Po naszej interwencji mieszkanie jest w pełni bezpieczne dla osób w nim przebywających. Dzięki zapewnieniu właściwych standardów higienicznych po naszej interwencji można ponownie w nim zamieszkać, przeprowadzić remont lub wystawić je na sprzedaż.

Zadzwoń i dowiedz się więcej