telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Szczecin

Sprzątanie po zmarłych – Szczecin

Nasza firma świadczy usługi specjalistycznego sprzątania na terenie całego Szczecina oraz okolic. Aby mogli państwo skorzystać z naszej pomocy jak najszybciej, firma Sprzątanie po zgonie uruchomiła alarmowy telefon, który jest czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Każdą pracę rozpoczynamy od dokonania wyceny, która uwzględnia oczekiwania, a także możliwości finansowe klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić najwyższe wymagania oraz standardy bezpieczeństwa. Dlatego nasze usługi są kompleksowe, a metody i środki, z jakich korzystamy, dobierane indywidualnie do każdego przypadku.

Usługi, które realizujemy na terenie Szczecina oraz okolic obejmują:

– sprzątanie miejsc zgonów z przyczyn naturalnych niezależnie od stopnia rozkładu, w jakim znajdowało się ciało,
• sprzątanie po zabójstwach,
• sprzątanie po samobójstwach,
• sprzątanie po wypadkach w pracy, w domu oraz komunikacyjnych,
• sprzątanie po pożarach,
• sprzątanie po zalaniu lokalu,
• inne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego, w tym sprzątanie po rozkładzie zwierząt, sprzątanie po zalaniu mlekiem, dezodoryzacja pomieszczeń.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Dlaczego warto wybrać firmę sprzątanie po zgonie Szczecin?

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i ekspercki poziom działania. Istniejemy na rynku już od 2010 roku. Mamy nie tylko doświadczenie, ale także obszerną wiedzę, która jest nieustannie aktualizowana. Nasz personel to przeszkoleni specjaliści, którzy podchodzą do swoich obowiązków z najwyższą starannością. W swojej pracy wykorzystują efektywne oraz nowoczesne metody, które pozwalają zachować wszelkie normy bezpieczeństwa. Środki, które stosujemy podczas sprzątania i dezynfekcji po zgonie, są skuteczne, ale ekologiczne. Dlatego nie stwarzają zagrożenia dla użytkowników budynku, a także dla zwierząt oraz środowiska naturalnego.

Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Po przyjęciu zlecenia i ustaleniu z klientem wszystkich szczegółów możemy rozpocząć realizację. Nasi pracownicy zawsze zaczynają pracę wyposażeni w odpowiedni sprzęt oraz odzież ochronną, składającą się ze szczelnego kombinezonu, maski, rękawic oraz specjalnego obuwia. Jeżeli ciało przebywało w mieszkaniu dłuższy czas, przed przystąpieniem do dalszych czynności konieczne będzie przeprowadzenie dezynfekcji.

Ciało ludzkie po śmierci staje się źródłem wielu groźnych dla organizmów żywych substancji, znanych powszechnie jako trupi jad. Ma on silne działanie toksyczne, przez co może wywoływać zatrucia objawiające się wymiotami, gorączką, dusznościami, bólem głowy, bólem brzucha, biegunkami czy kaszlem. Dlatego w pod żadnym pozorem nie należy podejmować próby sprzątania miejsc zgonów samodzielnie. Dezynfekcja pozwala zneutralizować niebezpieczne patogeny, a także umożliwia wykonanie dalszych prac w bezpiecznych warunkach.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Opróżnianie mieszkań po śmierci Szczecin

Po wstępnej dezynfekcji można przystąpić do opróżniania mieszkania. W przypadku kiedy doszło do zaawansowanego stanu rozkładu, sprzęty, meble oraz rzeczy osobiste zmarłego będą musiały zostać poddane utylizacji, czym również zajmuje się nasza firma. Cenne przedmioty czy rodzinne pamiątki zostają zabezpieczone przez nasz personel i w późniejszym czasie przekazane zleceniodawcy.

Kiedy z lokalu zostaną wyniesione zalegające sprzęty, można przejść do kolejnego etapu. Wszystkie powierzchnie w tym ściany, podłogi, a nawet sufity muszą zostać dokładnie wyczyszczone oraz zdezynfekowane. W przypadku, gdy jest to konieczne, przeprowadza się również dezynsekcję, która ma na celu usunięcie much, karaczanów czy innych szkodników, które mogły zalęgnąć się w lokalu.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Ozonowanie mieszkań w Szczecinie

Ważną kwestią jest także usunięcie przykrego zapachu rozkładu. Dlatego bardzo ważnym elementem sprzątania po zgonie jest przeprowadzenie procesu ozonowania. Ozonowanie pozwala nie tylko na skuteczne usunięcie fetoru z pomieszczeń, ale także oczyszcza i dezynfekuje powietrze. Proces ten można wykonać kilkukrotnie w zależności od potrzeb.

Czas potrzebny na wykonanie całej usługi sprzątania po zgonie zajmuje od jednego do kilku dni. Wpływa na to przede wszystkim stan, w jakim znajdowało się mieszkanie oraz oczekiwania klienta. W niektórych przypadkach po naszej interwencji niezbędne będzie przeprowadzenie remontu.

Zadzwoń i dowiedz się więcej