telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Kraków

Sprzątanie po zmarłych – Kraków

Firma Sprzątanie po zgonie świadczy kompleksowe usługi na terenie Krakowa i okolic. Nasz personel składa się z przeszkolonych specjalistów, którzy podczas pracy zachowują najwyższe standardy. Do usuwania zanieczyszczeń oraz dezynfekcji po zmarłych używamy specjalistycznego sprzętu wysokiej klasy oraz sprawdzonych środków. Wszystko po to, by po naszej interwencji mieszkanie było bezpieczne dla lokatorów oraz sąsiadów. Aby móc jak najszybciej udzielić państwu pomocy z zakresu sprzątania po zmarłych na terenie Krakowa, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Nasz telefon alarmowy działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nasze usługi wyceniamy indywidualnie i dostosowujemy je do Państwa potrzeb, a koszt usługi jest ustalany przed rozpoczęciem zlecenia.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Sprzątanie po zgonie Kraków – jak wygląda przeprowadzanie usługi?

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Krakowie znacznie różni się od tego, które przeprowadza się regularnie w celu utrzymania porządku. Tutaj niezbędna jest nie tylko dokładność, ale także szczególne zachowanie wszelkich środków ostrożności. Po śmierci ciało ludzkie staje się źródłem patogenów i toksycznych związków. Przebywanie w pobliżu takich substancji bez odpowiedniego zabezpieczania jest szkodliwe dla ludzkiego zdrowia, a w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do śmierci. Szczególnie groźne są zwłoki, które rozpoczęły proces rozkładu. Wydzielają one toksyczne aminy, znane powszechnie jako trupi jad. Kontakt z tą substancją może powodować objawy ze strony układu krwionośnego, oddechowego, a także pokarmowego, które zwykle przyjmują postać bólów brzucha, mdłości czy biegunki. Dlatego przed rozpoczęciem pracy nasz personel zostaje odpowiednio przeszkolony ze szczególnym uwzględnieniem zasad BHP. Prace nad sprzątaniem po zmarłych w Krakowie zawsze rozpoczynamy w odpowiednich strojach ochronnych, obejmujących kombinezon, maski z filtrem oraz rękawice. Dopiero tak przygotowany personel może bezpiecznie wejść do pomieszczenia, w którym nastąpił zgon. Jeśli doszło do zaawansowanego rozkładu ciała, wszystkie pomieszczenie jeszcze przed rozpoczęciem sprzątania muszą zostać zdezynfekowane. Aby móc odpowiednio oczyścić mieszkanie meble, sprzęty oraz rzeczy osobiste zmarłego zostają wyniesione z mieszkania. Jeśli zostały one silnie skażone materiałem biologicznym, zostają w późniejszym czasie zutylizowane. Wartościowe przedmioty, dokumenty oraz pamiątki zostają zdezynfekowane, by później mogły trafić w ręce zleceniodawcy. Następnie należy dokładnie oczyścić i zdezynfekować wszystkie powierzchnie. Bywa, że konieczne jest także przeprowadzenie dezynsekcji. W zaniedbanych mieszkaniach, a zawsze tam, gdzie doszło do rozkładu zwłok, mogą lęgnąć się karaczany, muchy i inne insekty. Kiedy mieszkanie jest opróżnione, a wszystkie powierzchnie umyte i zdezynfekowane, nadchodzi kolejny krok. Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń jest jednym z elementów sprzątania po zwłokach w Krakowie. Ozonowanie nie tylko dezynfekuje ono powietrze w mieszaniu, ale także niweluje przykry zapach rozkładu. Cały proces trwa od jednego do kilku dni, a jego długość jest uzależniona od stanu, w jakim znajdowało się mieszkanie, a także od oczekiwań klienta. W przypadku kiedy doszło do zaawansowanego stanu rozkładu, a tkanki i płyny ustrojowe pozostawały przez dłuższy czas na powierzchniach, koniecznie jest przeprowadzenie remontu.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

zadzwoń i dowiedz się więcej

Dlaczego warto wybrać firmę Sprzątanie po zgonie w Krakowie?

Jesteśmy zaufaną firmą, która działa na terenie całej Polski, a procedury sprzątania po śmierci w Krakowie i okolicach prowadzimy od wielu lat. Posiadamy liczne szkolenia i uprawnienia, które pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji oraz Dezynsekcji i Deratyzacji oraz działamy według wszelkich wyznaczonych norm. Po wykonaniu usługi wystawiamy certyfikat, który potwierdza jakość i poprawność przeprowadzonych procedur. Stosujemy nowoczesny sprzęt i sprawdzone, profesjonalne środki. Substancje zawarte w używanych przez nas preparatach są nie tylko skuteczne, ale także zachowują wszelkie normy bezpieczeństwa, nie stwarzając zagrożenia dla ludzi i zwierząt.

zadzwoń i dowiedz się więcej