SPRZĄTANIE po zgonach

Telefon alarmowy
24h/dobę

605 22 99 88
Zadzwoń – 24h/dobę

SPRZĄTANIE PO ZMARŁYCH – KRAKÓW

Firma Sprzątanie po zgonie świadczy kompleksowe usługi na terenie Krakowa i okolic. Nasz personel składa się z przeszkolonych specjalistów, którzy podczas pracy zachowują najwyższe standardy. Do usuwania zanieczyszczeń oraz dezynfekcji po zmarłych używamy specjalistycznego sprzętu wysokiej klasy oraz sprawdzonych środków. Wszystko po to, by po naszej interwencji mieszkanie było bezpieczne dla lokatorów oraz sąsiadów.

Aby móc jak najszybciej udzielić państwu pomocy z zakresu sprzątania po zmarłych na terenie Krakowa, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Nasz telefon alarmowy działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Nasze usługi wyceniamy indywidualnie i dostosowujemy je do Państwa potrzeb, a koszt usługi jest ustalany przed rozpoczęciem zlecenia.

Sprzątanie po zgonie Kraków – jak wygląda przeprowadzanie usługi?

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Krakowie znacznie różni się od tego, które przeprowadza się regularnie w celu utrzymania porządku. Tutaj niezbędna jest nie tylko dokładność, ale także szczególne zachowanie wszelkich środków ostrożności. Po śmierci ciało ludzkie staje się źródłem patogenów i toksycznych związków. Przebywanie w pobliżu takich substancji bez odpowiedniego zabezpieczania jest szkodliwe dla ludzkiego zdrowia, a w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do śmierci.

Szczególnie groźne są zwłoki, które rozpoczęły proces rozkładu. Wydzielają one toksyczne aminy, znane powszechnie jako trupi jad. Kontakt z tą substancją może powodować objawy ze strony układu krwionośnego, oddechowego, a także pokarmowego, które zwykle przyjmują postać bólów brzucha, mdłości czy biegunki. Dlatego przed rozpoczęciem pracy nasz personel zostaje odpowiednio przeszkolony ze szczególnym uwzględnieniem zasad BHP.

Zadzwoń: (+48) 605 229 988

Prace nad sprzątaniem po zmarłych w Krakowie zawsze rozpoczynamy w odpowiednich strojach ochronnych, obejmujących kombinezon, maski z filtrem oraz rękawice. Dopiero tak przygotowany personel może bezpiecznie wejść do pomieszczenia, w którym nastąpił zgon. Jeśli doszło do zaawansowanego rozkładu ciała, wszystkie pomieszczenie jeszcze przed rozpoczęciem sprzątania muszą zostać zdezynfekowane. Aby móc odpowiednio oczyścić mieszkanie meble, sprzęty oraz rzeczy osobiste zmarłego zostają wyniesione z mieszkania. Jeśli zostały one silnie skażone materiałem biologicznym, zostają w późniejszym czasie zutylizowane. Wartościowe przedmioty, dokumenty oraz pamiątki zostają zdezynfekowane, by później mogły trafić w ręce zleceniodawcy.

Następnie należy dokładnie oczyścić i zdezynfekować wszystkie powierzchnie. Bywa, że konieczne jest także przeprowadzenie dezynsekcji. W zaniedbanych mieszkaniach, a zawsze tam, gdzie doszło do rozkładu zwłok, mogą lęgnąć się karaczany, muchy i inne insekty. Kiedy mieszkanie jest opróżnione, a wszystkie powierzchnie umyte i zdezynfekowane, nadchodzi kolejny krok. Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń jest jednym z elementów sprzątania po zwłokach w Krakowie. Ozonowanie nie tylko dezynfekuje ono powietrze w mieszaniu, ale także niweluje przykry zapach rozkładu.

Cały proces trwa od jednego do kilku dni, a jego długość jest uzależniona od stanu, w jakim znajdowało się mieszkanie, a także od oczekiwań klienta. W przypadku kiedy doszło do zaawansowanego stanu rozkładu, a tkanki i płyny ustrojowe pozostawały przez dłuższy czas na powierzchniach, koniecznie jest przeprowadzenie remontu.

Dlaczego warto wybrać firmę Sprzątanie po zgonie w Krakowie?

Jesteśmy zaufaną firmą, która działa na terenie całej Polski, a procedury sprzątania po śmierci w Krakowie i okolicach prowadzimy od wielu lat. Posiadamy liczne szkolenia i uprawnienia, które pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji oraz Dezynsekcji i Deratyzacji oraz działamy według wszelkich wyznaczonych norm.

Po wykonaniu usługi wystawiamy certyfikat, który potwierdza jakość i poprawność przeprowadzonych procedur. Stosujemy nowoczesny sprzęt i sprawdzone, profesjonalne środki. Substancje zawarte w używanych przez nas preparatach są nie tylko skuteczne, ale także zachowują wszelkie normy bezpieczeństwa, nie stwarzając zagrożenia dla ludzi i zwierząt.

Telefon 24h/7

(+48) 605 22 99 88

KONTAKT

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Telefon alarmowy czynny

24h/7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

e-mail: biuro@sprzataniepozgonie.pl

www.sprzataniepozgonie.pl