telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Białystok

Sprzątanie po zmarłych i śmierci – Białystok

Sprzątanie po zgonie to firma, która ma wieloletnie doświadczenie w branży. Już od 2010 roku świadczymy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego. Nasze oddziały znajdują się na terenie całej Polski, w tym również w Białymstoku. Sprzątanie po zmarłych wymaga zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz dokładności. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług nie pozostawiała zastrzeżeń. Nasi pracownicy to przeszkoleni specjaliści, którzy nieustannie aktualizują swoją wiedzę i podnoszą umiejętności. Przywiązujemy również dużą wagę do skuteczności stosowanych przez nas metod. Dlatego korzystamy z wysokiej jakości sprzętu oraz specjalistycznych preparatów, które jednocześnie nie stwarzają zagrożenia dla ludzi oraz zwierząt domowych.

Na terenie Białegostoku i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zależy nam na tym, aby móc udzielać pomocy naszym klientom na terenie Białegostoku jak najszybciej. Dlatego uruchomiliśmy całodobowy telefon alarmowy, który jest czynny 7 dni w tygodniu.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Sprzątanie po śmierci Białystok – jak wygląda współpraca z naszą firmą?

Utrata bliskiej osoby to bardzo często niespodziewane wydarzenie, które niesie za sobą wiele trudnych emocji. Niejednokrotnie wiąże się także z koniecznością dopełnienia wielu formalności czy organizacją pogrzebu. Dzięki naszym usługom klienci zostają odciążeni ze zobowiązania, jakim jest uprzątnięcie mieszkania po osobie zmarłej. Warto powierzyć tę pracę profesjonalistom nie tylko ze względu na kwestie bezpieczeństwa. Przybywanie w mieszkaniu osoby zmarłej tuż po jej śmierci może być niezwykle obciążające dla ludzkiej psychiki.

Dlatego po otrzymaniu zgłoszenia od państwa staramy się dotrzeć na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe. Zanim rozpoczniemy pracę, dokonujemy oględzin miejsca śmierci, by ocenić stan, w jakim znajduje się lokal oraz dobrać do jego uprzątnięcia najskuteczniejsze metody. Koszt usługi jest zależny także od państwa oczekiwań. Zawsze staramy się przedstawić naszym klientom rozwiązania, które będą uwzględniały ich możliwości finansowe. Dlatego cena sprzątania jest ustalana indywidualnie jeszcze przed wykonaniem zlecenia.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Opróżnianie mieszkań i domów po śmierci Białystok

Realizację naszej usługi bardzo często rozpoczynamy od opróżnienia lokalu. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy doszło do zaawansowanego rozkładu ciała lub osoba zmarła zmagała się za życia z zespołem zbieractwa. Aby dokładnie oczyścić wszystkie powierzchnie oraz zakamarki, wszystkie sprzęty zostają wyniesione z mieszkania. Te, które nie nadają się już do użytku bądź stanowią zagrożenie ze względu na skażenie mikrobiologiczne, zostają w późniejszym czasie poddane utylizacji, co również leży po stronie naszej firmy. Z kolei wszystkie pamiątki rodzinne oraz cenne przedmioty zostają skrupulatnie zabezpieczone, by w późniejszym czasie mogły trafić do osoby zlecającej sprzątanie.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Białystok

Kluczowym etapem sprzątania po zmarłych jest oczywiście dezynfekcja. Aby mieszkanie nie stwarzało zagrożenia dla osób w nim przebywających, konieczne jest dokładne zdezynfekowanie wszystkich pomieszczeń. Dlatego nasza ekipa stosuje preparaty dezynfekujące oraz sprzęt niezbędny do usunięcia chorobotwórczych patogenów czy pozostałości po ludzkich tkankach i płynach ustrojowych. Nie bez znaczenia są dla nas również kwestie ekologiczne. Dobór naszych metod uwzględnia także bezpieczeństwo środowiska naturalnego.

Dokładnie oczyszczamy wszystkie powierzchnie w tym podłogi ściany, a nawet sufity. Warto mieć świadomość, że w wielu przypadkach, kiedy mieszkanie było wyjątkowo zaniedbane lub zgon został odkryty po długim czasie, konieczne będzie przeprowadzenie gruntownego remontu. Niezbędne może być także usunięcie szkodników. W miejscach śmierci bardzo często bytują owady, takie jak muchy czy karaczany. Pozbycie się ich jest niezwykle istotne, ponieważ mogą migrować także do mieszkań sąsiadów oraz przenosić choroby.

Ozonowanie mieszkania i domów po zgonach Białystok

Końcowym etapem, którego nie można pominąć, jest ozonowanie mieszkania. Proces ten niszczy bakterie, wirusy oraz grzyby unoszące się w powietrzu. Ponadto skutecznie usuwa przykry zapach zgnilizny. W zależności od potrzeb proces ozonowania może być przeprowadzony kilkukrotnie. Po jego zakończeniu mieszkanie jest oczyszczone i w pełni bezpieczne dla potencjalnych lokatorów, a państwo otrzymują certyfikat potwierdzający przeprowadzenie profesjonalnego sprzątania.

Zadzwoń i dowiedz się więcej