telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Wrocław

Sprzątanie po zmarłych i śmierci – Wrocław

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania po zmarłych niezależnie od przyczyny zgonu. Działamy na terenie największych miast oraz okolicznych miejscowości w całej Polsce, w tym także we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdą państwo sprzątanie po śmierci z przyczyn naturalnych, również w przypadku, kiedy doszło do zaawansowanego stanu rozkładu. Zajmujemy się także sprzątaniem po tragicznych zdarzeniach, takich jak samobójstwa czy morderstwa. Mamy również doświadczenie z zakresu sprzątania specjalistycznego miejsc po wypadkach w pracy czy komunikacyjnych.

Na terenie Wrocławia i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Wycena naszych usług jest zależna nie tylko od stanu, w jakim znajduje się lokal, ale także oczekiwań oraz możliwości finansowych klienta. Zanim przystąpimy do pracy, ustalamy jej zakres, a także wyceniamy usługę. Dlatego współpracując z nami, mają państwo pewność, że nie zaskoczą Was żadne niespodziewane koszty. Skontaktować się z nami mogą państwo, wybierając numer naszego telefonu alarmowego. Przyjmujemy zgłoszenia przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, abyśmy mogli przybyć na miejsce jak najszybciej i udzielić państwu pomocy w tej trudnej sytuacji.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Kompleksowe sprzątanie po zwłokach Wrocław – jak wygląda wykonanie usługi?

Zanim ekipa przystąpi do prac, musi zastosować odpowiednie środki ochrony. Do miejsca, w którym doszło do rozkładu zwłok, można wejść jedynie wyposażonym w kombinezon maskę rękawice oraz specjalne obuwie. Następnie przeprowadza się wstępną dezynfekcję pomieszczeń tak, aby można w nich było przebywać. Warto wspomnieć, że stosowane przez nas środki są nie tylko skuteczne, ale również ekologiczne. Dokładamy wszelkich starań, by nasze metody cechowała nie tylko wysoka jakość, ale też wysoki stopień bezpieczeństwa. Dlaczego działamy z uwzględnieniem ekologii oraz dobra środowiska naturalnego.

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Opróżnianie mieszkań i domów po śmierci Wrocław

W niektórych przypadkach konieczne jest całkowite opróżnienie mieszkania. Sprzęty, które pozostawały przez długi czas z osobą zmarłą, mogą stanowić zagrożenie pod względem mikrobiologicznym, a ich skuteczne doczyszczenie wiązałoby się z ich uszkodzeniem. Dlatego meble oraz rzeczy osobiste zmarłego muszą zostać wyniesione z mieszkania i poddane utylizacji. Pozostawienie ich w przypadkowym miejscu, takim jak śmietnik mogłoby stanowić zagrożenie dla organizmów żywych. Z tego powodu nasza firma zajmuje się nie tylko opróżnianiem lokalu, ale także bezpieczną, zgodną z procedurami utylizacją.

Dezynfekcja i ozonowanie mieszkań po zgonie Wrocław

Często konieczne jest także przeprowadzenie w mieszkaniu procesu dezynsekcji. W miejscach śmierci bardzo często dochodzi do zagnieżdżenia się insektów, takich jak muchy czy karaczany. Ich wyeliminowanie jest absolutną koniecznością, ponieważ szkodniki mogą rozprzestrzenić się, uprzykrzając życie także sąsiadom. Roznoszą chorobotwórcze patogeny i stanowią zagrożenie dla ludzkiego zdrowia. Dlatego w naszej ofercie znajdą państwo również skuteczne metody dezynsekcji.

Opróżnione mieszkanie możesz zostać dokładnie oczyszczone oraz zdezynfekowane. Na koniec pozostaje jeszcze kwestia usunięcia przykrego zapachu zgnilizny. Do tego celu wykorzystuje się proces ozonowania pomieszczeń. Ozon ma także silne działanie dezynfekujące, dzięki czemu usuwa bakterie, grzyby oraz wirusy. Po zakończeniu naszych prac mieszkanie można bezpiecznie użytkować, przeprowadzić remont lub wystawić je na sprzedaż. Na dowód pomyślnie zakończonego sprzątania specjalistycznego otrzymują państwo od nas certyfikat.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę