telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Katowice

Sprzątanie po zgonach Katowice

Szukasz sprawdzonej i zaufanej firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w przeprowadzeniu sprzątania specjalistycznego? Sprzątanie po Zgonie istnieje na rynku już od 2010 roku i posiada swoje oddziały na terenie całej Polski. Działamy również w obszarze Katowic oraz okolicznych miejscowości.

Na terenie Katowic i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zależy nam na tym, aby móc udzielać pomocy naszym klientom na terenie Katowic jak najszybciej. Dlatego uruchomiliśmy całodobowy telefon alarmowy, który jest czynny 7 dni w tygodniu.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

W trosce o naszych klientów wprowadziliśmy elastyczny cennik usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając państwa wymagania, a także kwestie finansowe. Przed przystąpieniem do każdego zlecenia, członkowie naszej ekipy udają się na miejsce, by dokonać wnikliwych oględzin miejsca śmierci. Wtedy też dobiera się najskuteczniejsze metody oraz dokonuje wyceny usługi. Koszt sprzątania poznają Państwo jeszcze przed rozpoczęciem prac, więc nie zaskoczą Was żadne ukryte koszty.

Cena usługi jest zależna między innymi od stopnia rozkładu ciała, przyczyny zgonu, powierzchni mieszkania, metod i preparatów niezbędnych do przeprowadzenia czyszczenia oraz dezynfekcji, a także realizacji dodatkowych czynności w zależności od Państwa wymagań.

W ofercie znajdą Państwo sprzątanie po zmarłych niezależnie od przyczyny śmierci. Możecie wezwać nas do miejsc, w których doszło do zaawansowanego rozkładu ciała, ale także w przypadku samobójstwa czy zabójstwa. Zajmujemy się także sprzątaniem po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w domu czy w miejscach pracy.

Warto skorzystać z naszych usług także w przypadku wystąpienia niespodziewanych zdarzeń losowych, takich jak pożar czy zalanie mieszkania. Oprócz tego nasze usługi obejmują również sprzątanie po rozkładzie zwierząt, oraz deodoryzację czy sprzątanie po zalaniu mlekiem.

Sprzątanie po zmarłych Katowice – dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Nasza firma na pierwszym miejscu stawia nie tylko wysoką jakość usług, ale przede wszystkim bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego zależy nam na tym, aby uświadamiać innych, jak ryzykowne może być samodzielne sprzątanie miejsc śmierci. Po pierwsze podejmowanie takich czynności jest ogromnym wyzwaniem dla ludzkiej psychiki.

W szczególności, jeśli śmierć dotknęła kogoś bliskiego. Wówczas widok zaniedbanego mieszkania oraz pozostałości tkanek i płynów ustrojowych zmarłego, a także odór rozkładającego ciała są niezwykle przykrym doświadczeniem, które może odbić się negatywnie na ludzkiej psychice. Zwłaszcza w tak trudnym okresie, jakim jest żałoba. W takim przypadku, gdy konieczne jest dopełnienie wielu formalności związanych z pogrzebem, warto dać sobie pomóc i skorzystać z profesjonalnych usług.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Opróżnianie mieszkań i domów po śmierci Katowice

Jednak przykry widok to nie jedyne, co warto wziąć pod uwagę. Po śmierci ciało człowieka staje się siedliskiem wielu patogenów, a także zaczyna wydzielać toksyczne substancje. W procesach gnilnych białek powstają ptomainy, które powszechnie są bardziej znane jako trupi jad. Jest on do tego stopnia szkodliwy, że nawet pozostawanie w pomieszczeniu, w którym wcześniej znajdowały się zwłoki, może doprowadzić do zatrucia.

Toksyczne związki nie tylko unoszą się w powietrzu, ale także osadzają się na powierzchniach oraz sprzętach. Dlatego meble i przedmioty codziennego użytku, a zwłaszcza tkaniny takie, jak tapicerki, dywany czy zasłony, muszą być poddane utylizacji. Do pomieszczeń, w których wcześniej przebywały zwłoki, można wchodzić jedynie wyposażonym w odpowiedni kombinezon ochronny, maskę oraz rękawice. Osoba nieprzygotowana, bez odpowiedniego przeszkolenia naraża się na zatrucie, które objawia się wymiotami, bólami brzucha, bólami głowy, gorączką, kaszlem, dusznościami, drgawkami. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do śmierci.

Z tego powodu nie należy podejmować żadnych czynności w mieszkaniu zmarłego samodzielnie. Drzwi do lokalu powinny zostać szczelnie zamknięte w oczekiwaniu na przyjazd specjalistów. Pierwszym etapem sprzątania po zgonach jest zwykle dokładne opróżnienie wszystkich pomieszczeń, w których znajdowały się skażone przedmioty. Muszą one zostać poddane utylizacji, czym również zajmuje się nasza firma. Natomiast cenne rzeczy bądź pamiątki zabezpieczamy, by później mogły trafić do zlecenia dawcy.

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń po zgonie Katowice

W mieszkaniach, w których doszło do zgonu, zaleca się także przeprowadzenie procesu ozonowania. Konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie pomieszczenia, uszczelnienie mieszkania oraz usunięcie wszystkich sprzętów. Cały proces zajmuje kilka godzin, chociaż bywa, że konieczne jest kilkukrotnego jego powtórzenie. Ozon ma silne działanie dezynfekujące, a także pozwala usunąć przykry zapach rozkładających się zwłok. Efekt ten jest niemożliwy do uzyskania jedynie za pomocą wietrzenia mieszkania, dlatego rekomendujemy przeprowadzenie ozonowania nie tylko w przypadkach śmierci, ale także po zalaniu, pożarze czy w sytuacji, gdy lokal był skrajnie zaniedbany.

Zadzwoń i dowiedz się więcej