telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Bydgoszcz

Sprzątanie po zmarłych i śmierci – Bydgoszcz

Sprzątanie po zgonie to firma, która ma wieloletnie doświadczenie w branży. Już od 2010 roku świadczymy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego. Nasze oddziały znajdują się na terenie całej Polski, w tym również w Bydgoszczy. Sprzątanie po zmarłych wymaga zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz dokładności. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług nie pozostawiała zastrzeżeń. Nasi pracownicy to przeszkoleni specjaliści, którzy nieustannie aktualizują swoją wiedzę i podnoszą umiejętności. Przywiązujemy również dużą wagę do skuteczności stosowanych przez nas metod. Dlatego korzystamy z wysokiej jakości sprzętu oraz specjalistycznych preparatów, które jednocześnie nie stwarzają zagrożenia dla ludzi oraz zwierząt domowych.

Na terenie Białegostoku i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zależy nam na tym, aby móc udzielać pomocy naszym klientom na terenie Bydgoszcz jak najszybciej. Dlatego uruchomiliśmy całodobowy telefon alarmowy, który jest czynny 7 dni w tygodniu.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Sprzątanie po śmierci Bydgoszcz – dlaczego warto zatrudnić profesjonalną ekipę?

W przypadku zgonu zatrudnienie profesjonalistów bywa absolutną koniecznością z wielu powodów. Po pierwsze mieszkania może być bardzo zaniedbane i samodzielne uprzątnięcie go, będzie bardzo czasochłonne i wyczerpujące. Sytuacja ta ma miejsce w przypadku, gdy śmierć została odkryta po długim czasie lub osoba zmarła zmagała się z patologicznym zbieractwem.

Profesjonalna ekipa sprzątająca jest w stanie wynieść i zutylizować wszystkie sprzęty, wyręczając przy tym klienta, który może być zaabsorbowany dopełnianiem wielu innych formalności związanym z pochówkiem. Poza tym widok, który można zastać w miejscu śmierci, często bywa traumatyzujący. Samodzielne uprzątnięcie mieszkania zmarłej osoby może wiązać się z dużym obciążeniem psychicznym.

W takiej sytuacji lepiej zaufać profesjonalistom, którzy podchodzą do swojej pracy z należytym szacunkiem, ale także dystansem. Podczas wykonywania zlecenia nasi technicy zachowują dyskrecję i szanują prywatność zleceniodawców. Dlatego warto wezwać pomoc niezależnie od tego, w jakim stanie znajdowało się mieszkanie lub w jaki sposób doszło do zgonu.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Sprzątanie po osobie zmarłej Bydgoszcz

Jednak najważniejszą kwestią ze wszystkich jest bezpieczeństwo. Już w bardzo niedługim czasie po zgonie ciało ludzkie zaczyna wydzielać ptomainy, czyli związki, które powstają na skutek procesów gnilnychych białek. Powszechnie określa się je jako trupi jad. Szkodliwe związki unoszą się w powietrzu oraz osadzają się na powierzchniach mebli, sprzętów, a ścianach czy podłogach.

Nawet przebywanie w pomieszczeniu, w którym wcześniej znajdowało się ciało zmarłego, wiąże się z ryzykiem zatrucia. Daje ono objawy, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać zatrucie pokarmowe. Występują mdłości, silne bóle brzucha, biegunki, a także zwiększona temperatura ciała. Do tego mogą pojawić się bóle głowy, kaszel, duszności czy drgawki. W skrajnych przypadkach zatrucie trupim jadem może zakończyć się śmiercią. Z tego powodu samodzielne sprzątanie miejsc, w których doszło do rozkładu ciała, jest bardzo ryzykowne i nieskuteczne.

Nasi specjaliści korzystają ze sprawdzonych metod oraz certyfikowanych preparatów, które dają gwarancję efektywnego usunięcia chorobotwórczych patogenów oraz toksycznych związków. Poza tym pozostaje jeszcze kwestia przykrego zapachu. Odór zgnilizny jest niemożliwy do usunięcia przy pomocy wietrzenia mieszkania. Dlatego, aby lokal był zdatny do użytku, konieczne jest przeprowadzenie procesu ozonowania lub deodoryzacji.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Opróżnianie mieszkań po zmarłych – Bydgoszcz

Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego opróżnienia mieszkania. Trupi jad osadza się na powierzchni sprzętów, przez co stanowią one zagrożenie dla organizmów żywych. Bardzo często doczyszczenie ich bez zniszczenia jest niemożliwe, dlatego po wyniesieniu zostają one poddane utylizacji. Z kolei wszystkie cenne przedmioty bądź pamiątki rodzinne są zabezpieczane i dezynfekowane, by później mogły trafić do osoby zlecającej sprzątanie.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłym Bydgoszcz

Dokładne czyszczenie oraz dezynfekcję przeprowadza się, kiedy mieszkanie jest już opróżnione ze zbędnych sprzętów. Bywa jednak, że jeszcze przed wynoszeniem rzeczy z mieszkania dokonuje się wstępnej dezynfekcji, na przykład, gdy doszło do zaawansowanego stanu rozkładu ciała. Dzięki temu technicy mogą bezpiecznie pracować w pomieszczeniach. Na każdym etapie niezbędne jest także posiadanie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak szczelny kombinezon, maska, rękawice czy specjalne obuwie.

Wszystkie powierzchnie w mieszkaniu muszą zostać dokładnie oczyszczone oraz zdezynfekowane przy użyciu certyfikowanych preparatów. Jeżeli płyny ustrojowe zmarłego znalazły na powierzchniach, konieczne może być także zeskrobanie tynków lub demontaż podłogi.

Ozonowanie pomieszczeń na terenie Bydgoszczy i okolic

Na koniec pozostaje jeszcze kwestia przykrego zapachu zgnilizny. Aby się go pozbyć, można zastosować proces ozonowania. W zależności od potrzeb czynność tą można powtórzyć kilkukrotnie. Dopiero po zakończeniu tego etapu mieszkanie jest w pełni bezpieczne dla potencjalnych lokatorów i może zostać wyremontowane lub wystawione na sprzedaż.

Zadzwoń i dowiedz się więcej