telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Łódź

Sprzątanie po zmarłych i śmiercu – Łódź

Firma Sprzątanie Po Zgonie stawia potrzeby swoich klientów na pierwszym miejscu. Jesteśmy gotowi do udzielenia państwu pomocy w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Działamy na terenie całej Polski, w tym także w Łodzi i okolicach. Wiemy, że w przypadku sprzątania mieszkań po osobie zmarłej niezwykle istotna jest jak najszybsza interwencja. Dlatego nasi klienci z Łodzi mogą skorzystać z uruchomionego przez nas telefonu alarmowego. Dzięki temu mogą państwo skontaktować się z nami 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Na terenie Łodzi i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Chcemy zapewniać naszym klientom najwyższe standardy usług, dlatego działamy zgodnie z wymaganiami Inspekcji Sanitarnych oraz Weterynaryjnych. Jesteśmy także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. Nasi pracownicy to wyszkoleni specjaliści, którzy nieustannie aktualizują swoją wiedzę. Ważne jest dla nas nie tylko skuteczne przeprowadzanie sprzątania specjalistycznego, ale także etyka zawodowa. Działamy z dyskrecją i dbamy o wizerunek naszych zleceniodawców. 

Wiemy, jak ważne jest szybkie i sprawne przywrócenie lokalu do stanu sprzed zdarzenia. Po zakończeniu naszych działań będą mogli państwo ponownie korzystać z mieszkania, przeprowadzić jego remont lub wystawić je na sprzedaż bez obaw o bezpieczeństwo. Warto wspomnieć, że dzięki naszej interwencji cena rynkowa mieszkania znacznie wzrasta.

Każdą współpracę rozpoczynamy oczywiście od przyjęcia zgłoszenia. Wspólnie z klientem ustalamy spotkanie i niezwłocznie udajemy się w wyznaczone miejsca. Tam dokonujemy dokładnych oględzin lokalu, które umożliwiają nam dobranie najskuteczniejszych metod oraz preparatów. Kluczową kwestią w ustalaniu planu działań są oczekiwania klienta. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego również nasz cennik jest elastyczny. Co ważne, koszt usługi jest zawsze ustalany przed rozpoczęciem realizacji. Dzięki temu nie ma mowy o tym, aby naszych klientów zaskoczyły ukryte koszty. Dopiero po zatwierdzeniu wszystkich szczegółów przystępujemy do realizacji zlecenia.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

 Opróżnianie mieszkań po śmierci na terenie Łodzi i okolic

Duża część zleceń, które otrzymujemy, wymaga całkowitego opróżnienia mieszkania. Zanim jednak to nastąpi, nasi pracownicy muszą zabezpieczyć się odzieżą ochronną w postaci specjalnego kombinezonu, maski, rękawic oraz obuwia. Dopiero tak wyposażeni mogą wejść do skażonych pomieszczeń. Bardzo często jeszcze przed wyniesieniem sprzętów przeprowadza się wstępną dezynfekcję, aby przebywanie w mieszkaniu było bezpieczniejsze.

Następnie wynosi się wszystkie sprzęty, a także przedmioty, które pozostawił po sobie zmarły. Bardzo często wymagają one utylizacji, ponieważ stanowią siedlisko wielu patogenów. Tym również zajmuje się nasza firma. Należy pamiętać, że pozostawianie skażonych przedmiotów w nieprzeznaczonych do tego miejsca, takich jak śmietniki, może stanowić poważne zagrożenie. Dlatego nie należy wynosić ich na własną rękę. Kiedy mieszkanie jest już całkowicie opróżnione, można przejść do dalszych etapów dezynfekcji. Istotne jest, aby wszystkie powierzchnie łącznie z sufitem, ścianami oraz podłogą zostały dokładnie wyczyszczone z użyciem specjalistycznych preparatów.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Łódź

Końcowym etapem jest ozonowanie pomieszczeń. Ozon ma silne działanie dezynfekujące, jednak w trakcie jego wykonywania ludzie ani zwierzęta nie mogą przebywać w lokalu. Należy także zadbać o to, aby mieszkanie zostało dokładnie uszczelnione. Proces ten nie tylko usuwa z powietrza bakterie, wirusy oraz grzyby, ale także alergeny. Co ważne skutecznie niweluje także przykry zapach rozkładającego się ciała. Osiągnięcie tego samego efektu jedynie poprzez wietrzenie mieszkania jest niemożliwe.

Przestrzegamy również przed próbami samodzielnego sprzątania miejsc zgonu. Takie działania mogą wpłynąć negatywnie nie tylko na psychikę ze względu na przykry widok, ale również zdrowie. Należy mieć świadomość, że ciało ludzkie znajdujące się w stanie rozkładu, a także fragmenty tkanek czy płyny ustrojowe pozostałe po zwłokach są źródłem toksycznych substancji. Unoszą się one również w powietrzu, więc nawet przebywanie w pomieszczeniach, w którym znajdowały się ciało, może być przyczyną zatrucia trupem jadem. Dlatego, w takich przypadkach zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy, takiej jak nasza.

Mogą państwo zgłosić się do nas niezależnie od tego, w jakich okolicznościach doszło do zgonu. Zajmujemy się sprzątaniem miejsc po śmierci naturalnej, również gdy doszło do rozkładu, ale także sprzątamy po samobójstwach, zabójstwach, wypadkach w domu, w pracy czy po wypadkach komunikacyjnych.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę