telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Lublin

Sprzątanie po zgonach Lublin

Firmę Sprzątanie po zgonie tworzą godni zaufanie specjaliści. Jesteśmy na rynku od 2010 roku. W tym czasie udało nam się zdobyć cenne doświadczenie oraz odbyć wiele szkoleń, dzięki czemu nasze działania zapewniają pełną skuteczność. Pracujemy zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz zachowujemy zasady BHP podczas wykonywania wszelkich czynności.

Na terenie Lublina i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zależy nam na tym, aby móc udzielać pomocy naszym klientom na terenie Lublina jak najszybciej. Dlatego uruchomiliśmy całodobowy telefon alarmowy, który jest czynny 7 dni w tygodniu.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Śmierć bliskiej osoby to ogromne obciążenie dla ludzkiej psychiki. W tej sytuacji jednak bardzo często konieczne jest również zmierzenie się z wieloma formalnościami oraz obowiązkami. Jednym z nich może być uprzątnięcie mieszkania osoby zmarłej. Jest to szczególnie trudne, jeżeli ciało pozostawało nieodkryte przez dłuższy czas lub do śmierci doszło w tragicznych okolicznościach.

Przebywanie w domu bądź mieszkaniu zmarłego jest nie tylko niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia, ale również może wiązać się z dużym dyskomfortem psychicznym, a w skrajnych przypadkach nawet traumą. Dlatego oferujemy państwu nasze usługi, stawiając potrzeby naszych klientów na pierwszym miejscu.

By można było skorzystać z naszej pomocy jak najszybciej, udostępniliśmy całodobowy telefon alarmowy, który działa przez 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że bez względu na to, o jakiej porze doszło do odkrycia zwłok, czekamy w pogotowiu, by móc jak najszybciej udzielić Państwu pomocy. Po otrzymaniu zgłoszenia ustalamy dogodny dla Państwa, możliwie jak najbliższy termin i przybywamy na miejsce, aby dokonać oględzin. To umożliwia nam dobranie odpowiednich metod, a także wycenę usług.

Bardzo ważny jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego koszt usługi będzie zależny od powierzchni, na której będą przeprowadzane czynności czy stanu w jakimś znajduje się lokal, ale także od oczekiwań oraz możliwości finansowych klienta. Staramy się dopasować do zleceniodawcy i zaproponować mu najkorzystniejsze i skuteczne rozwiązania.

Nasze oddziały znajdują się na terenie całej Polski. Świadczymy nasze usługi także na terenie Lublina oraz okolicznych miejscowości.

Opróżnianie mieszkań po śmierci – Lublin

Pierwszym etapem sprzątania po zmarłych jest bardzo często opróżnienie mieszkania, choć czasem wykonuje się również wstępną dezynfekcję, by przebywanie w miejscu śmierci było bezpieczniejsze. Bardzo często wyniesienie wszystkich sprzętów jest koniecznością. Trupi jad, który wydziela ciało ludzkie po śmierci, osadza się na powierzchniach mebli oraz przedmiotach i wnika w tkaniny kanap, foteli, dywanów czy zasłon. Wszystkie te rzeczy nie tylko nie nadają się już do użytku, ale mogą również stanowić zagrożenie. Dlatego nie powinno się wyrzucać ich na śmietnik oraz wynosić samodzielnie.

Technicy Sprzątania po zgonie demontują sprzęty oraz wynoszą je z pomieszczeń tylko zabezpieczeni odpowiednim strojem ochronnym. Później wszystkie przedmioty zostają poddane utylizacji, co również leży w gestii naszej firmy.

Bywa, że opróżnianie mieszkania jest naprawdę sporym wyzwaniem, szczególnie jeżeli było skrajnie zaniedbane lub osobę zmarłą dotyczył problem patologicznego zbieractwa. W takich wypadkach również warto wezwać fachowców, nawet jeśli w mieszkaniu nie doszło do śmierci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

Dezynfekcja mieszkań i domów po zmarłych Lublin

Kluczowym etapem sprzątania po zgonach jest oczywiście dezynfekcja. To właśnie prawidłowe przeprowadzenie tego procesu gwarantuje, że lokal jest bezpieczny i można z niego ponownie korzystać. Kiedy wszystkie sprzęty zostały już wyniesione, można rozpocząć czyszczenie oraz dezynfekcję. W niektórych przypadkach, gdy doszło do zanieczyszczenia podłogi krwią, bądź innymi płynami ustrojowymi konieczny będzie także jej demontaż. Do dezynfekcji używamy sprawdzonych metod oraz certyfikowanych preparatów. Zależy nam na tym, aby nasze działania były nie tylko skuteczne, ale również nieszkodliwe dla środowiska. Dlatego w naszej pracy uwzględniamy również kwestie ekologii.

Kiedy wszystkie powierzchnie są już zdezynfekowane oraz wyczyszczone, można przeprowadzić również proces ozonowania oraz dezodoryzacji. Dzięki temu niszczymy chorobotwórcze mikroorganizmy, znajdujące się w powietrzu, ale także niwelujemy pozostający w mieszkaniu zapach rozkładu, który jest niemożliwy do usunięcia tylko poprzez wietrzenie mieszkania.

Czasami niezbędne jest także przeprowadzenie procesu dezynsekcji. W zaniedbanych mieszkaniach bardzo często bytują karaczany, z kolei zapach rozkładającego się ciała może przyciągać muchy. Tego typu szkodniki należy zneutralizować jak najszybciej, ponieważ roznoszą one chorobotwórcze patogeny i mogą uprzykrzać życie również sąsiadom. Dlatego w przypadkach, kiedy w mieszkaniu zagnieździły się owady, również mogą państwo liczyć na naszą pomoc.

Zadzwoń i dowiedz się więcej