telefon alarmowy 24h/dobę

Sprzątanie po zmarłych – Poznań

Sprzątanie po zmarłych i śmierci – Poznań

Sprzątanie po zgonie to firma, która ma kilkanaście lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od 2010 roku i w tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Działamy na terenie całej Polski, w tym Poznania oraz okolicznych miejscowości. Liczy się dla nas nie tylko skuteczność, ale także łatwy dostęp do naszych usług. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zakres oraz metody naszych działań dostosowujemy do oczekiwań oraz budżetu klienta. Wiemy, jak trudną sytuacją jest śmierć bliskiej osoby. Dlatego chcemy odciążyć naszych klientów z konieczności uprzątnięcia miejsca zgonu. Mogą państwo liczyć na nasze usługi niezależnie od okoliczności, w jakich nastąpiła śmierć.

Na terenie Poznania i okolic realizujemy usługi sprzątania po zmarłych obejmujące:
– sprzątanie po zgonach naturalnych, również w zaawansowanym stanie rozkładu,
– sprzątanie po samobójstwach,
– sprzątanie po zabójstwach,
– sprzątanie po wypadkach,
– sprzątanie po pożarze,
– sprzątanie po zalaniu mieszkania.
– inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Dostępność 24h/7

Nasz telefon alarmowy dostępny jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu

tel: (+48) 605 22 99 88

Indywidualne podejście

Zakres każdej usługi dobieramy indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Oferujemy wszystkie etapy sprzątania po pożarze.

Śmierć bliskiej osoby jest dla wielu ludzi bardzo niespodziewanym zdarzeniem. W takich chwilach potrzebna jest profesjonalna oraz szybka pomoc. Dlatego firma sprzątanie po zgonie uruchomiła dla państwa całodobowy telefon alarmowy dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Naszą pracę wykonujemy zgodnie z wytycznymi państwowej Inspekcji Sanitarnej. Na dowód skuteczności naszych działań po zakończonym zleceniu otrzymają państwo certyfikat, który potwierdza, iż lokal jest w pełni bezpieczny i gotowy do ponownego użytkowania.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę

Sprzątanie po zwłokach Poznania i okolic

Warto wiedzieć, że niezależnie od przyczyny zgonu nie należy przeprowadzać sprzątania miejsca śmierci na własną rękę. Należy mieć na uwadze, że ciało ludzkie po śmierci staje się siedliskiem wielu patogenów. Nawet kontakt ze świeżą krwią czy fragmentami tkanek może doprowadzić do zakażenia. W przypadku, gdy doszło do rozkładu zwłok, ryzyko nie maleje. Zwłoki wydzielają szereg szkodliwych substancji. Bezpośredni kontakt z nimi, a nawet przebywanie w pomieszczeniu, w którym znajdowała się osoba zmarła, może zakończyć się zatruciem trupim jadem.

Objawia się ono wymiotami, dusznością, bólem brzucha, bólem głowy, podwyższoną temperaturą, kaszlem czy drgawkami. W skrajnych przypadkach zatrucia tego typu mogą zakończyć się nawet śmiercią. Technicy sprzątania po zgonach muszą przejść odpowiednie przeszkolenie oraz zabezpieczyć się specjalistyczną odzieżą ochronną, zanim przystąpią do wykonania zlecenia. Dlatego osoba nieposiadająca odpowiedniego sprzętu oraz uprawnień, pod żadnym pozorem nie powinna próbować wykonywać tych czynności samodzielnie. Poza tym widok, który zastają pracownicy w mieszkaniach, często bywa drastyczny. Dla osób bliskich może być to kolejne traumatyzujące przeżycie, a takich w tak trudnym czasie warto unikać.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Szkolenia i uprawnienia

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, zrzeszającego profesjonalnych usługodawców branży Pest Control. Przestrzegamy norm i wytycznych związanych branżą, w której działamy.

Profesjonalizm

Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonaną usługę. Do sprzątania używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Kompleksowa usługa

Wiemy, że moment, w którym trafiają do nas klienci, jest trudny. Dlatego nasza usługa obejmuje wszystkie elementy czyszczenia po pożarze. Zajmiemy się też usunięciem wyposażenia mieszkania, wyczyścimy otoczenie oraz zdezynfekujemy dom.

 Opróżnianie mieszkań po zmarłych Poznań

W niektórych przypadkach konieczne jest całkowite opróżnienie mieszkania. Sprzęty, które pozostawały przez długi czas z osobą zmarłą, mogą stanowić zagrożenie pod względem mikrobiologicznym, a ich skuteczne doczyszczenie wiązałoby się z ich uszkodzeniem. Dlatego meble oraz rzeczy osobiste zmarłego muszą zostać wyniesione z mieszkania i poddane utylizacji. Pozostawienie ich w przypadkowym miejscu, takim jak śmietnik mogłoby stanowić zagrożenie dla organizmów żywych. Z tego powodu nasza firma zajmuje się nie tylko opróżnianiem lokalu, ale także bezpieczną, zgodną z procedurami utylizacją.

Dezynfekcja i ozonowanie mieszkań po zgonie Poznań

Po dokładnym opróżnieniu mieszkania można przejść do procesu dezynfekcji. Wszystkie powierzchnie w tym podłogi, ściany oraz sufity muszą zostać dokładnie wyczyszczone specjalnymi preparatami. Konieczne jest również przeprowadzenie procesu ozonowania, którego celem jest zdezynfekowanie powietrza oraz usunięcie fetoru rozkładającego się ciała. Proces ten wymaga uszczelnienia mieszkania, a jego czas jego przeprowadzenia jest zależny od wielu czynników w tym wielkości pomieszczeń. Bywa, że całą procedurę ozonowania trzeba powtórzyć kilkukrotnie.

Po naszej interwencji mieszkanie jest w pełni bezpieczne, bez śladów zaistniałego zdarzenia. Dzięki temu jego wartość rynkowa znacznie wzrasta.  Trzeba jednak mieć na względzie, że w niektórych przypadkach konieczne będzie przeprowadzenie remontu.

Telefon alarmowy – czynny 24h/dobę